| Názov školy | Základná škola s materskou školou, Dolný Smokovec 21, Vysoké Tatry |
| Adresa školy | Dolný Smokovec 21, Vysoké Tatry, 059 81 Dolný Smokovec |
| Telefón | +421 52 442 25 95 |
| zsdsmokovec@gmail.com | |
| WWW stránka | zsdsmokovec.edupage.org |
| Zriaďovateľ |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | Mgr. Ondrej Balogh | |||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | ||
| pedagogickí zamestnanci | ||
| ostatní zamestnanci | ||
| zástupcovia rodičov | ||
| zástupca zriaďovateľa | ||
| iní |
| Názov MZ a PK | Vedúci | Zastúpenie predmetov | Poznámka |
|---|
Počet žiakov školy: 155
Počet tried: 11
Podrobnejšie informácie:| Ročník: | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| počet tried | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 9 |
| počet žiakov | 14 | 13 | 10 | 9 | 20 | 14 | 12 | 18 | 15 | 125 |
| z toho ŠVVP | 1 | 1 | 2 | 5 | 2 | 1 | 1 | 13 | ||
| z toho v ŠKD |
| Nižší ročník | 5.roč. | 6.roč. | 7.roč. | 8.roč. | 9.roč. | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet žiakov |
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | ||||||||
| prijatí | ||||||||
| % úspešnosti |
| Trieda | ANJ | BIO | CME | CSL | DEJ | ETV | FYZ | GEG | HUV | CHE | ILC | IFV | INF | MAT | MLZ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Materská škola | |||||||||||||||
| Materská škola | |||||||||||||||
| I.A | 1,31 | 1 | 1,94 | ||||||||||||
| II.A | 2,14 | 1,07 | 1,5 | 2,71 | |||||||||||
| III.A | 1,83 | 1 | 1 | 1,25 | 1,75 | ||||||||||
| IV.A | 2,62 | 1 | 1 | 1 | 2,54 | 2 | |||||||||
| V.A | 2,85 | 2,65 | 3,1 | 3,1 | 1,8 | 1,1 | 2,9 | 2,25 | |||||||
| VI.A | 2,64 | 2,57 | 2,43 | 2,29 | 2,43 | 1,36 | 2,14 | 1,21 | 2,57 | 2,07 | |||||
| VII.A | 2,79 | 2,14 | 2,57 | 1 | 2,07 | 2,43 | 1,29 | 1,93 | 1,36 | 2,86 | |||||
| VIII.A | 2,26 | 1,84 | 2,11 | 1,25 | 1,95 | 2,05 | 2,16 | 2,42 | |||||||
| IX.A | 2,53 | 2,8 | 3 | 2,6 | 2,6 | 2,53 | 1 | 3 |
| Trieda | NBV | NBE | NEJ | OBN | OBV | PIK | PRP | PRP | PVC | 1 roč | PRI | PDA | PRV | RVS | RVM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Materská škola | |||||||||||||||
| Materská škola | |||||||||||||||
| I.A | 1 | 1,38 | |||||||||||||
| II.A | 1 | 2,79 | |||||||||||||
| III.A | 1 | 1,33 | |||||||||||||
| IV.A | 1 | 1,23 | 2,46 | ||||||||||||
| V.A | 1,6 | 3 | 1,6 | ||||||||||||
| VI.A | 1,29 | 2,86 | 1,36 | ||||||||||||
| VII.A | 1,15 | 2,71 | 1,14 | ||||||||||||
| VIII.A | 1,07 | 2,11 | 1,68 | ||||||||||||
| IX.A | 2,8 |
| Trieda | RUJ | SJL | SPR | SEE | ŠŠS | SPH | TEH | THD | TSV | TEV | VLA | VUM | VYV | ZEM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Materská škola | ||||||||||||||
| Materská škola | ||||||||||||||
| I.A | 1,94 | 1 | 1 | 1,19 | ||||||||||
| II.A | 2,5 | 1,21 | 1,29 | 2,86 | 1,07 | |||||||||
| III.A | 2,17 | 1 | 1 | 1,83 | 1 | |||||||||
| IV.A | 2,69 | 1,38 | 1 | 2,46 | 1,31 | |||||||||
| V.A | 3,3 | 1,3 | 1,45 | 2 | ||||||||||
| VI.A | 2,79 | 1,43 | 1,15 | 1,29 | ||||||||||
| VII.A | 2,86 | 1,14 | 1,36 | 1,36 | ||||||||||
| VIII.A | 2,37 | 1,11 | 1 | 1 | 1,29 | 1,11 | ||||||||
| IX.A | 2,53 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1,2 |
| Trieda | Počet | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní |
|---|---|---|---|---|
| Materská škola | 8 | 0 | 0 | 14 |
| Materská škola | 16 | 0 | 0 | 17 |
| I.A | 15 | 13 | 2 | 1 |
| II.A | 13 | 13 | 0 | 1 |
| III.A | 11 | 11 | 0 | 0 |
| IV.A | 11 | 11 | 0 | 0 |
| V.A | 20 | 18 | 2 | 0 |
| VI.A | 14 | 13 | 1 | 0 |
| VII.A | 14 | 14 | 0 | 0 |
| VIII.A | 18 | 18 | 0 | 0 |
| IX.A | 15 | 15 | 0 | 1 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Materská škola | 8 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Materská škola | 16 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| I.A | 15 | 1831 | 114,44 | 1831 | 114,44 | 0 | 0,00 |
| II.A | 13 | 1292 | 92,29 | 1279 | 91,36 | 13 | 0,93 |
| III.A | 11 | 1171 | 106,45 | 1171 | 106,45 | 0 | 0,00 |
| IV.A | 11 | 1300 | 118,18 | 1242 | 112,91 | 58 | 5,27 |
| V.A | 20 | 2341 | 117,05 | 2250 | 112,50 | 91 | 4,55 |
| VI.A | 14 | 2349 | 167,79 | 2252 | 160,86 | 97 | 6,93 |
| VII.A | 14 | 1689 | 120,64 | 1657 | 118,36 | 32 | 2,29 |
| VIII.A | 18 | 2372 | 131,78 | 2334 | 129,67 | 38 | 2,11 |
| IX.A | 15 | 2186 | 136,63 | 2170 | 135,63 | 16 | 1,00 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | |||
| Monitor MAT |
| Učebný variant | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet tried v ročníku | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 9 |
| šport.prípava | ||||||||||
| Matematika 5.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 1.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 3.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 5.-9. | ||||||||||
| Výtvarná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Hudobná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Technická výchova 5.-9. | ||||||||||
| Variant1.,2.,3. | ||||||||||
| Iné ( uveďte ) |
| Predmet | Ročník | Počet skupín | Počet hodín týždenne |
|---|
| Učebný variant | Trieda | Predmet | Počet hodín v týždni |
|---|
| Počet tried | Počet žiakov | Počet individ. integrovaných | |
|---|---|---|---|
| Nultého ročníka | |||
| Prvého ročníka | |||
| Bežných tried | |||
| Špeciálnych tried | |||
| Pre nadaných | |||
| Spolu |
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
|---|
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| štúdium školského manažmentu | ||
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | ||
| vysokoškolské nepedagogické |
| Názov súťaže | Počet žiakov | okr. kolo | kraj. kolo | národ. kolo | medzinár. kolo |
|---|
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé B) Krátkodobé C) V školskom roku 2013/2014 boli školou vypracované projekty:Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2013/2014, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín | Vedúci |
|---|---|---|---|
| Volejbalový | 0 | Mgr. Miroslava Paliderová | |
| Anglicky na PC | 0 | Ing. Renáta Olekšáková | |
| Florbalový | 0 | Mgr. Dušan Melo | |
| Futbalový | 0 | Mgr. Ondrej Balogh | |
| Kendo | 0 | Ing. Karol Ištok | |
| Mladý záchranár CO | 0 | Mgr. Miloš Strnka | |
| MŠ 1 | 0 | Bc. Ivana Jínová | |
| MŠ 2 | 0 | Mgr. Miroslava Harvanová- Bialiková | |
| Počítačový | 0 | Mgr. Veronika Marianiková | |
| Pohybové hry | 0 | Mgr. Anna Žužová | |
| Rekreačno-pohybový | 0 | Mgr. Anna Šmalová | |
| Ručné práce | 0 | Mgr. Jaroslava Kostková | |
| Stolný tenis | 0 | Ing. Tatiana Cuníková | |
| Strelecký | 0 | Mgr. Miloš Strnka | |
| Šikovné ruky pri ŠKD | 0 | Magdaléna Potanková | |
| Zdravotnícky | 0 | PaedDr. Anna Spišiaková |
Vypracoval: Mgr. Ondrej Balogh
V Dolnom Smokovci, 23. júna 2015
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage