| Názov školy | Základná škola s materskou školou, Dolný Smokovec 21, Vysoké Tatry |
| Adresa školy | Dolný Smokovec 21, Vysoké Tatry, 059 81 Dolný Smokovec |
| Telefón | +421 52 4422595 |
| zsdsmokovec@gmail.com | |
| WWW stránka | zsdsmokovec.edupage.org |
| Zriaďovateľ |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | Mgr. Ondrej Balogh | |||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | ||
| pedagogickí zamestnanci | ||
| ostatní zamestnanci | ||
| zástupcovia rodičov | ||
| zástupca zriaďovateľa | ||
| iní |
| Názov MZ a PK | Vedúci | Zastúpenie predmetov | Poznámka |
|---|
Počet žiakov školy: 199
Počet tried: 11
Podrobnejšie informácie:
| Ročník: | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| počet tried | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 10 |
| počet žiakov | ||||||||||
| z toho ŠVVP | ||||||||||
| z toho v ŠKD |
Počet zapísaných prvákov k 30.6.2010: súčet / počet dievčat
Skutočný počet žiakov 1.ročníka k 15.9.2010: súčet / počet dievčat
Počet detí s odloženou školskou dochádzkou: súčet / počet dievčat
Ukončenie školskej dochádzky na ZŠ k 30.6.2011
| Nižší ročník | 5.roč. | 6.roč. | 7.roč. | 8.roč. | 9.roč. | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet žiakov |
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | ||||||||
| prijatí | ||||||||
| % úspešnosti |
| Trieda | ANJ | BIO | CME | CSL | DEJ | ETV | FYZ | GEG | HUV | CHE | ILC | IFV | INF | MAT | NBV |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Materská škola | |||||||||||||||
| I.A | 1,92 | 1 | 1,85 | 1 | |||||||||||
| II.A | 1,47 | 1 | 1 | 1,37 | 1 | ||||||||||
| III.A | 2,08 | 1,15 | 1,85 | 2,23 | 1 | ||||||||||
| IV.A | 2 | 1,13 | 2,4 | 1 | |||||||||||
| V.A | 2,12 | 2,31 | 2,04 | 1 | 2,42 | 1 | 1,04 | 2,5 | 1,2 | ||||||
| VI.A | 2,93 | 2,4 | 2,33 | 1 | 2,47 | 2,2 | 1 | 2,4 | 1 | 2,87 | 1 | ||||
| VII.A | 2,38 | 2,38 | 2,19 | 1 | 1,81 | 2 | 1 | 2,63 | 1 | 2,75 | 1 | ||||
| VIII.A | 3,13 | 2,94 | 1 | 2,69 | 1,19 | 3,19 | 3,56 | 1,62 | |||||||
| VIII.B | 2,83 | 1 | 2,75 | 1,33 | 3,08 | 3,58 | 1,89 | ||||||||
| IX.A | 2,6 | 2,08 | 1 | 1,56 | 1 | 3 | 2,68 | 1,45 |
| Trieda | NEJ | OBN | OBV | PIK | PRP | PRP | PVC | 1 roč | PRI | PDA | PRV | RVS | RVM | RUJ | SJL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Materská škola | |||||||||||||||
| I.A | 1,54 | 1,85 | |||||||||||||
| II.A | 1,47 | 1,68 | |||||||||||||
| III.A | 2,23 | 2,23 | |||||||||||||
| IV.A | 1,4 | 1,8 | 2,53 | ||||||||||||
| V.A | 1,65 | 2,85 | |||||||||||||
| VI.A | 2,93 | 1,67 | 3,13 | ||||||||||||
| VII.A | 2,6 | 1,44 | 2,69 | ||||||||||||
| VIII.A | 3,25 | 2,5 | 2,75 | 3,25 | |||||||||||
| VIII.B | 3,17 | 2,42 | 2,75 | 3,5 | |||||||||||
| IX.A | 3 | 1,8 | 2,6 | 2,64 |
| Trieda | SPR | SEE | ŠŠS | SPH | TEH | THD | TSV | TEV | VLA | VYV | ZEM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Materská škola | |||||||||||
| I.A | 1,08 | 1 | 1,23 | ||||||||
| II.A | 1 | 1 | 1,42 | 1 | |||||||
| III.A | 1,08 | 1,23 | 1,92 | 1,54 | |||||||
| IV.A | 1,06 | 1 | 2,33 | 1,4 | |||||||
| V.A | 1,23 | 1,38 | 1,15 | 1,42 | |||||||
| VI.A | 1,07 | 1 | 1,27 | ||||||||
| VII.A | 1,11 | 1,19 | 1 | 1,25 | 1,13 | ||||||
| VIII.A | 1,81 | 1 | 1,13 | 1,19 | 2,81 | ||||||
| VIII.B | 1,58 | 1,08 | 1,67 | 1,17 | 3 | ||||||
| IX.A | 1,12 | 1 | 1,13 | 1 | 2,2 |
| Trieda | Počet | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní |
|---|---|---|---|---|
| Materská škola | 24 | 0 | 0 | 24 |
| I.A | 13 | 12 | 1 | 0 |
| II.A | 18 | 18 | 0 | 0 |
| III.A | 13 | 13 | 0 | 0 |
| IV.A | 15 | 14 | 1 | 0 |
| V.A | 27 | 22 | 4 | 1 |
| VI.A | 15 | 13 | 2 | 0 |
| VII.A | 18 | 15 | 1 | 2 |
| VIII.A | 16 | 12 | 4 | 0 |
| VIII.B | 11 | 10 | 1 | 0 |
| IX.A | 25 | 25 | 0 | 0 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Materská škola | 24 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| I.A | 13 | 1236 | 95,08 | 1236 | 95,08 | 0 | 0,00 |
| II.A | 18 | 1372 | 76,22 | 1372 | 76,22 | 0 | 0,00 |
| III.A | 13 | 1806 | 138,92 | 1800 | 138,46 | 6 | 0,46 |
| IV.A | 15 | 1562 | 104,13 | 1552 | 103,47 | 10 | 0,67 |
| V.A | 27 | 2685 | 99,44 | 2617 | 96,93 | 68 | 2,52 |
| VI.A | 15 | 2063 | 137,53 | 2037 | 135,80 | 26 | 1,73 |
| VII.A | 18 | 1904 | 105,78 | 1888 | 104,89 | 16 | 0,89 |
| VIII.A | 16 | 2774 | 173,38 | 2612 | 163,25 | 162 | 10,13 |
| VIII.B | 11 | 2159 | 196,27 | 2094 | 190,36 | 65 | 5,91 |
| IX.A | 25 | 4338 | 173,52 | 4273 | 170,92 | 65 | 2,60 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | |||
| Monitor MAT |
| Učebný variant | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet tried v ročníku | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 10 |
| šport.prípava | ||||||||||
| Matematika 5.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 1.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 3.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 5.-9. | ||||||||||
| Výtvarná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Hudobná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Technická výchova 5.-9. | ||||||||||
| Variant1.,2.,3. | ||||||||||
| Iné ( uveďte ) |
| Počet tried | Počet žiakov | Počet individ. integrovaných | |
|---|---|---|---|
| Nultého ročníka | |||
| Prvého ročníka | |||
| Bežných tried | |||
| Špeciálnych tried | |||
| Pre nadaných | |||
| Spolu |
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
|---|
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| štúdium školského manažmentu | ||
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | ||
| vysokoškolské nepedagogické |
Vložiť text o prezentácii školy na verejnosti (napr. vydávanie školského časopisu, školské akadémie, športové a kultúrne akcie, poskytovanie služieb žiakom a rodičom a pod...)
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé B) Krátkodobé C) V školskom roku 2010/2011 boli školou vypracované projekty:Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2010/2011, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín | Vedúci |
|---|---|---|---|
| Anglicky na PC | 18 | Ing. Renáta Olekšáková | |
| Florbal | 20 | Mgr. Dušan Melo | |
| Futbalový | 26 | Mgr. Ondrej Balogh | |
| Hudobno - dramatický pri ŠKD | 16 | Lenka Michelčíková | |
| Kendo | 10 | Ing. Karol Ištok | |
| Klub deviatakov | 16 | Mgr. Petronela Lehotská | |
| Loptové hry | 17 | Mgr. Anna Šmalová | |
| Materská škola | 0 | Bc. Aneta Čechanová | |
| Mladý záchranár CO | 19 | Mgr. Miloš Strnka | |
| Počítačový | 21 | Mgr. Mária Krajňáková | |
| Poznaj a chráň | 8 | Mgr. Jaroslava Kostková | |
| Stolný tenis | 13 | Ing. Tatiana Cuníková | |
| Strelecký | 10 | Mgr. Miloš Strnka | |
| Šikovné ruky pri SKD | 23 | Magdaléna Potanková | |
| Šport - turistika | 12 | Mgr. Anna Žužová | |
| Všeobecná pohybová príprava | 18 | Mgr. Miroslava Paliderová | |
| Zdravotnícky | 17 | PaedDr. Anna Spišiaková |
Vypracoval: Mgr. Ondrej Balogh
V Dolnom Smokovci, 21. mája 2012
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage