Olympiáda z anglického jazyka: Okresné kolo:
12. miesto – Adam Krupička 9.A,
8. miesto - Kristína Čopiaková 7.A
Olympiáda z nemeckého jazyka: Okresné kolo:
8. miesto (úspešný riešiteľ) – Ľuboš Fridmanský 8.A
Olympiáda zo slovenského jazyka: Okresné kolo:
3. miesto – Veronika Lengvarská 9.B
Hviezdoslavov Kubín: postup na okresné kolo Lucia Baloghová 6.A
Lukáš Navrátil 9.A
Olympiáda z matematiky: Okresné kolo:
13. miesto – Tomáš Balogh 9.B
Pytagoriáda okresné kolo: 1. miesto Oľga Kollárová 8.A
Športové súťaže:
Krajské kolo v Humennom: „Mladí záchranári CO“
2. miesto (L. Navrátil, M.Štefaňák, N. Kubíková, B. Pitoňáková)
Majstrovstvá SR "Mladí záchranári CO" v Tajove pri Banskej Bystrici
. miesto (L. Navrátil, M. Štefaňák, N. Kubíková, B. Pitoňáková)
Celoslovenské finále Krajských školských streleckých líg v Jaslovských Bohuniciach
3. miesto Nikola Kubíková 8.A
4. miesto Martin Špiak 7.A
„1. kolo Okresnej streleckej ligy“ - 1. miesto Natália Hronkinová
2. miesto Martin Špiak
3. miesto Richard Lešundák
4. miesto Nikola Kubíková
5. miesto Martin Tóth
„2. kolo Okresnej streleckej ligy“ 1. miesto Nikola Kubíková
2. miesto Natália Hronkinová
3. miesto Martin Tóth
4. miesto Martin Špiak
4. miesto Richard Lešundák
6. miesto Matej Mičunda
6. miesto Michal Kováčik 8. B
„3. kolo Okresnej streleckej ligy“ 1. miesto Nikola Kubíková
2. miesto Natália Hronkinová
3. miesto Martin Špiak
4. miesto Martin Tóth 4.A
6. miesto Michal Kováčik 8. B
7. miesto Matej Mičunda 4.A
8. miesto Barbora Pitoňáková 8.A
„4. kolo Okresnej streleckej ligy“ 1. miesto Nikola Kubíková
2. miesto Natália Hronkinová
3. miesto Martin Tóth 4.A
Nikola Kubíková
Majstrovstvá Prešovského kraja a NLML v športovej streľbe v Prešove
Nikola Kubíková
Martin Špiak 7.A – VzPu 40
Družstvo Slávia – 1. miesto
NLML v športovej streľbe v Brezne
Nikola Kubíková
Martin Špiak 7.A – VzPu 40
Družstvo Slávia 4. miesto
Majstrovstvá Košického kraja a NLML v športovej streľbe v Rožňave
Nikola Kubíková
Martin Špiak 7.A – VzPu 40 15m., Slávia
Natália Hronkinová 8.A – Slávia 2.m.
Družstvo Slávia – 2 miesto
Okresné kolo v streľbe žiakov a žiačok ZŠ v Spišskej Teplici
Družstvo dievčat 1. miesto (N. Kubíková, N. Hronkinová, P. Parolková)
Družstvo chlapcov 2. miesto (M. Špiak, M. Kováčik, M. Tóth)
Jednotlivci: Martin Špiak 7.A – 1. miesto
Natália Hronkinová 8.A – 2. miesto
Nikola Kubíková – 3. miesto
Krajské kolo v streľbe žiakov a žiačok ZŠ v Prešove
Družstvo dievčat 1. miesto (N. Kubíková, N. Hronkinová, B. Pitoňáková)
Jednotlivci: Martin Špiak 7.A – 3. miesto
Majstrovstvá SR žiakov a žiačok ZŠ v streľbe, Kalokagatia 2008 v Trnave
. miesto
Majstrovstvá SR 2008 v streľbe mládeže v Modrom Kameni
Nikola Kubíková 8.A – 2. miesto družstvo VzPu 40
Nikola Kubíková 8.A – 2. miesto družstvo 3 x 20
Martin Špiak 7.A – 12. miesto Slávia 30
Majstrovstvá okresov Poprad a Kežmarok v streľbe žiakov
1. miesto Martin Tóth 4.A
3. miesto Matej Mičunda 4.A
1. miesto Martin Špiak 7.A
5. miesto Michal Kováčik 8.A
2. miesto Natália Hronkinová 8.A
3. miesto Nikola Kubíková 8.A
4. miesto Barbora Pitoňáková 8.A
Spišské športové hry 2008 v Spišskej Novej Vsi
1. miesto Nikola Kubíková 8.A športová streľba
2. miesto Barbora Pitoňáková 8.A športová streľba
3. miesto Natália Hronkinová 8.A športová streľba
4. miesto Martin Tóth 4.A športová streľba
2. miesto Andrea Zavacká 4.A plávanie
Majstrovstvá SR v jazde na saniach v Altenbergu (SRN)
1. miesto Lenka Horňáková 7.A
3. miesto Patrik Korbela 8.A
3. miesto Sibyla Nedorostová 8.A
4. miesto Patrik Tomaško 7.A
Obvodné kolo: „Malý futbal“
mladší žiaci bez postupu
starší žiaci postúpili do okresného kola
Coca Cola Cup v Lendaku 3. miesto
Okresné kolo v cezpoľnom behu: družstvo chlapcov 12. miesto
družstvo dievčat 10. miesto
Okresné kolo Street hockey: 2. miesto
Okresné kolo v atletike v Poprade
2. miesto Dominika Štefková 9.B vrh guľou
4. miesto Katarína Slivová 9.A vrh guľou
5. miesto Dominika Čekovská 8.B beh na
6. miesto Veronika Čopiaková 9.B skok do výšky
5. miesto štafeta
6. miesto družstvo dievčat celkovo
2. miesto Radovan Kollár 9.A beh na
4. miesto Maroš Štefaňák 8.B skok do výšky
5. miesto Radovan Kolár 9.A beh na
5. miesto Maroš Štefaňák 8.B beh na
5. miesto štafeta
3. miesto družstvo chlapcov celkovo
Meno školy: | Základná škola s materskou školou, Dolný Smokovec 16021, Vysoké Tatry |
Email školy: | zsdsmokovec@gmail.com |
Email na správcu obsahu: | zsdsmokovec@gmail.com |
Telefón: | +421 52 442 25 95 |
Adresa školy: | Dolný Smokovec 16021 059 81 Vysoké Tatry Slovakia |
IČO: | 36165051 |
DIČ: | 2021435614 |
Kontakt: | ZŠ: +421 52 442 25 95
MŠ: +421 901 717 068 riaditeľ školy: Mgr. Ondrej Balogh +421 911 159 980 zástupca riaditeľa školy Mgr. Dušan Melo +421 911 159 976 zástupkyňa pre MŠ: Monika Jasenčáková : 0901 717 068 ekonómka školy: Ing. Zuzana Wechterová +421 911 159 982 vedúca školskej jedálne: Jana Hudáková +421 911 159 974 e-mail: zsdsmokovec@gmail.com špeciálny pedagóg: Mgr.Katarína Bekeš 0907/353458 email: bekeszsdsmokovec@gmail.com konzultačné hodiny: utorok 12,20 - 14,30 streda 12,20 - 13,30 |